Liceum Ogólnokształcące Bygdoszcz, szkoły średnie, prywatne liceum w Bydgoszczy LO Sokrates

Prywatna Liceum Ogólnokształcące Sokrates w Bydgoszczy jest trzyletnią szkołą średnią o uprawnieniach szkoły publicznej. Nasze LO oferuje Państwu oddziały dwujęzyczne z językiem angielskim nauczanym przez 6 godzin tygodniowo. U nas możliwe jest, że Wasze dzieci opanują język na wysokim poziomie oraz wzbogacą słownictwo w zakresie różnych dziedzin.

OVERVIEW

The website sokrates-liceum.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have analyzed three pages within the domain sokrates-liceum.pl and found seventy-nine websites referring to sokrates-liceum.pl. We were able to discover one social web accounts linked to sokrates-liceum.pl.

SOKRATES-LICEUM.PL TRAFFIC

The website sokrates-liceum.pl has seen varying levels of traffic throughout the the year.
Traffic for sokrates-liceum.pl

Traffic ranking (by month) for sokrates-liceum.pl

Traffic ranking by day of the week for sokrates-liceum.pl

Menedzer.pl nauczanie oparte o platformę On-Line

Trwa nabór na wrzesień 2018 r. - zapisz się! Nauka wspomagana nowoczesną platformą e-learningową. Wszystkie materiały z zajęć edukacyjnych dostępne na platformie on-line. Przyjazna Kadra Pedagogiczna dostępna również on-line. Za cały pierwszy semestr nauki płacisz tylko 300 zł. Szkoły otwarte i przyjazne dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Welcome to SP Sokrates

Jump to main navigation and login. A day of grades I-III and IV-VI. PICNIC and FESTIVAL H A R M O N Y. The finals will take place on the Łuczniczka Arena grounds on June 14. We are pleased to in.

Pierwszy Zespół Szkół Prywatnych w Bydgoszczy

Ul Dąbrowskiego 8, 85-158 Bydgoszcz, tel. Ul Dąbrowskiego 8, 85-158 Bydgoszcz, tel. Ul Dąbrowskiego 8, 85-158 Bydgoszcz, tel. Ul Staszica 4, 85-014 Bydgoszcz, tel.

WHAT DOES SOKRATES-LICEUM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sokrates-liceum.pl Mobile Screenshot of sokrates-liceum.pl Tablet Screenshot of sokrates-liceum.pl

SOKRATES-LICEUM.PL SERVER

I observed that the main page on sokrates-liceum.pl took three thousand three hundred and twenty-two milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
89.146.199.207

We identified that this website is weilding the Apache/2.2.16 server.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website sokrates-liceum.pl states the following, "Czym jest klasa Cambridge? Międzynarodowe Liceum Sokrates oferuje profesjonalne nauczanie w klasach Cambridge oraz profilowanych." I analyzed that the webpage said " Zapewniamy, że nasza szkoła to idealne rozwiązania dla osób które dążą do duchowego i intelektualnego rozwoju." They also stated " Nasze międzynarodowe liceum w Bydgoszczy to gwarancja najlepszej edukacji dla Twojego dziecka! Tel 519 841 449."

ANALYZE OTHER DOMAINS

Sokrates Psikiyatri Özel Psikiyatri - Psikoterapi Dal Merkezi

Sınav kaygısı ile ilgili grup terapileri. Talep edilirse sınav kaygısı grupları kendi mekanlarında.

Witamy w Naszej szkole sokrates

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy dla asystentki stomatologicznej. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za wysoką jakość kształcenia. Nasi licealiści zdobyli I miejsce w zawodach z zakresu udzielania pierwszej pomocy w Dąbrowie Górniczej. Godziny pracy sekretariatu w okresie wakacyjnym. Dnia 5 maja odbyła s.

SOKRATES Zugangsportal

Nur im Schulnetz Kärnten erreichbar. Nur im Schulnetz Kärnten erreichbar. Nur im Schulnetz Kärnten erreichbar. Nur im internen Wiener Netz erreichbar. Nur im internen Wiener Netz erreichbar. Nur im albanischen Verwaltungsnetz erreichbar. Transparenz ist am Wichtigsten, daher finden Sie hier alle Angaben gem.

Úvodní stránka - SOKRATES

Přípravné kurzy SOKRATES mají osmnáctiletou tradici a úspěšnost absolventů je bezprecedentně a bezkonkurenčně vysoká. Pokud nebude student přijat na vybranou vysokou školu, na kterou se připravuje, bude mu vráceno celé školné, které za přípravu zaplatil. Veškeré materiály k výuce, včetně několika stovek přijímacích testů a dalších benefitů mu samozřejmě zůstávají pro další přípravu. Ostrava - Na Hradbách 18.